Remiksowy teledysk Rosalie.

13 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Kawałek pochodzi z fizycznej wersji krążka „Enuff”. – „Enuff” EP na CD to 3 bonus tracki – wyjaśnia artystka. – Jednym z nich jest remix utworu „Pozwól” autorstwa Sonar Soula. Do remiksu piosenki powstał też remiks klipu. Mam nadzieję, że będziecie do tego tańczyć.

Wideo, które pomógł stworzyć Łukasz Stachurko, połowa duetu Rysy, można znaleźć pod tym adresem. Za realizację odpowiada Adam Juszczyk.

Pozostałe bonusy to premierowa kompozycja „Już” napisana w języku polskim oraz remiks „Gone” w interpretacji Sknita. „Enuff” ukaże się na CD 21 kwietnia.

Rosalie. pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego R&B i hip-hopu lat 80./90. z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Pierwszy singel artystki, wyprodukowany przez Mateusza Gudela „This Thing Called Love”, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Kolejne utwory (gościnne „Watching You” z Mentalcutem i solowe „Do It Right” i „123”) zaowocowały również dużym zainteresowaniem ze strony mediów muzycznych i pierwszymi występami na żywo.