Remiksy singla Depeche Mode w drodze

25 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Obróbki piosenki promującej longplay „Spirit” podjęli się m.in. Autolux, Simian Mobile Disco oraz Algiers. Łącznie będzie to 9 remiksów, które do sprzedaży trafią 18 kwietnia. Utworu w podstawowej wersji można posłuchać tutaj.

Oto tracklista:
01. Where’s The Revolution (Autolux Remix)
02. Where’s The Revolution (Pearson Sound Remix)
03. Where’s The Revolution (Algiers Remix)
04. Where’s The Revolution (Simian Mobile Disco Remix)
05. Where’s The Revolution (Pearson Sound Beatless Remix)
06. Where’s The Revolution (Simian Mobile Disco Dub)
07. Where’s The Revolution (Terence Fixmer Spatial Mix)
08. Where’s The Revolution (Patrice Bäumel Remix)
09. Where’s The Revolution (Ewan Pearson Kompromat Dub)

Przypomnijmy, że nad brzmieniem albumu „Spirit” czuwał James Ford z Simian Mobile Disco (odpowiedzialnym za płyty m.in. Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys). Za projekt okładki singla i albumu oraz teledysk do „Where’s The Revolution” odpowiada Anton Corbijn.

W ramach promocji dzieła Depeche Mode ruszą w trasę koncertową. Do Polski trio dotrze 21 lipca i zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Depeche Mode to jeden z najbardziej wpływowych i popularnych zespołów na świecie, mający na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i występy przed około 30 milionami fanów.

Poprzednie 13 albumów studyjnych DM dotarło to Top 10 list sprzedaży w ponad 20 krajach, w tym Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ostatni – „Delta Machine” – zadebiutował na szczycie oficjalnych list sprzedaży w 12 krajach, także w Polsce, gdzie był najlepiej sprzedającą się zagraniczną płytą roku 2013.