Remiksy utworów Snowman

23 lutego 2018
ok. 1 minuta czytania

Zestaw dostępny będzie w wersji cyfrowej i serwisach steamingowych od 23 lutego. Wydawnictwo zawiera: „Mów do mnie” zmiksowany przez QLHEAD, An On Bast i Phila Hollinsa („Mów do mnie” QLHEAD remix, „Mów do mnie” An On Bast remix, „Mów do mnie” Phil Hollins remix) oraz największy przebój z płyty, utwór „Znów jesteś sobą” w remiksie TRE oraz CJ Viann („Znów jesteś sobą” TRE remix , „Znów jesteś sobą” CJ Viann edit i CJ Viann club edit). Zapowiedź dzieła można znaleźć poniżej.

Formacja, której wokalistą jest Michał Kowalonek (także Myslovitz) wydała ostatni album „Gwiazdozbiór” w maju 2017 roku.

– Zależało mi na tym, żeby nowa płyta była trochę od serca, trochę do tupania nogą – wyjaśniał w rozmowie z Czwórką frontman. – Emocje starałem się zapisać w słowach, w brzmieniu postawiliśmy na bujający groove. To efekt moich przemyśleń po zagranicznych koncertach, które sam grałem, albo które oglądałem.

Snowman miesza awangardę, post rock, jazz i psychodelię. Zadebiutowali krążkiem „Lazy” w 2008 roku. Uznanie przyniósł im jednak kolejny longplay, „The Best Is Yet To Come” (2011), promowanym przez przebojowy singel „Niezmiennie”.

W 2012 roku Michał Kowalonek został wokalistą Myslovitz.