Richard E. Grant w końcu zauważony przez Barbrę Streisand

31 stycznia 2019
ok. 2 minut czytania

61-letni aktor wrzucił na konto Twitterze swoje zdjęcie spod domu Barbry Streisand. W poście nominowany w tym roku do Oscara Richard E. Grant przypomniał, że jako wieloletni fan wokalistki napisał do niej list mając 14 lat. W liście tym młody wielbiciel wokalistki wyraża swój podziw i zaprasza Barbrę Streisand do swojego domu w Suazi (malutkie królestwo w południowej Afryce nazywane dziś Eswatini). Richard E. Grant zaprasza gwiazdę na dwutygodniowe wakacje, być może nawet dłuższe i obiecuje jej że nie będzie przez nikogo niepokojona, bo film z jej udziałem był wyświetlany w kinie tylko trzy dni, więc nikt jej nie rozpozna.

Barbra Streisand nie odpowiedziała na list 47 lat temu, ale tym razem już skorzystała z okazji.

– Drogi Ryszardzie, jaki piękny list do mnie napisałeś gdy miałeś 14 lat. I spójrz na siebie dziś. Byłeś wspaniały w ostatnim filmie z Melissą, gratulacje, Barbra.

Richard E. Grant, który przeprowadził się do Anglii w wieku 25 lat otrzymał nominacje do Oscara za film „Can You Ever Forgive Me?” z Melissą McCarthy.

Ostatni album Barbry Streisand, „Walls”, (36. w dorobku) ukazał się 2 listopada 2018 roku. Na dużym ekranie Amerykankę można było podziwiać w 2012 roku w komedii „Mama i ja”.