Rick Ross i Gucci Mane myją auto

5 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Do sieci trafił teledysk do piosenki „Buy Back the Block”. W utworze, jak i w wideo, pojawiają się dwaj koledzy po fachu rapera, mianowicie 2 Chainz i Gucci Mane. W 8-minutowym filmiku gościnnie wystąpili też Meek Mill i 21 Savage. Klip, który zaczyna się od sceny, w której Rick i Gucci myją auto bogacza, można obejrzeć tutaj.

Nie jest pewne, czy numer „Buy Back the Block” trafi na nadchodzący album Ricka Rossa, „Rather You Than Me”. Dzieło powinno ukazać się na początku 2017 roku. Na Twitterze artysty znaleźć można materiał ukazujący pracę nad okładką wydawnictwa. Inne szczegóły płyty na razie nie są znane.

Rick Ross naprawdę nazywa się William Roberts II i pochodzi z Florydy. W 2009 roku powołał do życia wytwórnię Maybach Music Group, w której wydaje swoje albumy. Ostatni z nich to „Black Market” z grudnia 2015 roku. Na koncie ma przeboje „Hustlin'”, „The Boss” z T-Painem, „The Devil Is a Lie” z Jayem Z czy „You the Boss” z Nicki Minaj. Ponadto pojawił się w nagraniu „All I Do Is Win” DJ-a Khaleda u boku T-Paina, Ludacrisa i Snoop Dogga oraz „Monster” Kanye Westa, w którym wystąpili też Jay-Z i Nicki Minaj.