Rihanna hakerką w \”Ocean\’s Eight\”

8 listopada 2016
ok. 2 minut czytania

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu \”Ocean\’s Eight\”, czyli kobiecej wersji \”Ocean\’s Eleven: Ryzykowna gra\”. Wynika z nich, iż Rihanna jest specem od komputerów, możliwe, że hakerką. Na fotkach widzimy wokalistkę z laptopem na kolanach i słuchawkami na uszach. Towarzyszy jej Cate Blanchett. Zdjęcia, także z Sandrą Bullock, można znaleźć pod tym adresem.

Sandra Bullock wciela się w siostrę znanego z oryginału Danny\’ego (George Clooney). Z pomocą kilku koleżanek kobieta planuje ukraść pewien cenny naszyjnik i wrobić właściciela galerii. Cate Blanchett ma być kobiecym odpowiednikiem Rusty\’ego portretowanego przez Brada Pitta. W obsadzie znalazły się także Helena Bonham Carter oraz Mindy Kaling, Anne Hathaway, Awkwafina, Sarah Paulson i właśnie Rihanna.

Za kamerą staje Gary Ross (\”Igrzyska śmierci\”), który też pisze scenariusz z Olivią Milch. Steven Soderbergh (reżyser \”Ocean\’s Eleven\” i sequeli) będzie pełnił rolę producenta.

Obraz \”Ocean\’s Eight\” trafi na ekrany w USA 8 czerwca 2018 roku i w amerykańskim box office rywalizować będzie z superprodukcją \”Transformers 6\”, którą tego samego dnia do kin wypuści wytwórnia Paramount Pictures.

Najnowsza płyta Rihanny, \”Anti\”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka opublikowała niedawno singel \”Sledgehammer\”, który przygotowała do filmu \”Star Trek: W nieznane\”. Nagrała też przebój \”This Is What You Came For\” z Calvinem Harrisem.

Na aktorski dorobek piękności z Barbadosu składają się role w \”Battleship: Bitwa o Ziemię\”, \”To już jest koniec\”, \”Annie\” i animacji \”Dom\”. Gwiazda potwierdziła też udział w serialu \”Bates Motel\”.