Rihanna i Donald Glover kręcą film na Kubie

16 sierpnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Szczegóły produkcji nie są znane, ale za kamera staje Hiro Murai, z którym Childish Gambino współpracował przy okazji teledysku „This Is America”. W filmie poza wokalistką i raperem mają pojawić się także znana z „Czarnej Pantery” Letitia Wright oraz Nonso Anozie.

Donalda Glovera można było niedawno zobaczyć w filmie „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” jako Lando Calrissiana. Muzyczny dorobek artysty zamyka album „Awaken, My Love!” z 2016 roku.

Ostatnia płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie. Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawitał obraz „Ocean’s 8”, czyli kobieca odpowiedź na „Ocean’s Eleven”, gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.