Rihanna i Donald Glover są na \”Guava Island\”

25 listopada 2018
ok. 1 minuta czytania

Childish Gambino przedstawił fragment filmu podczas festiwalu w Nowej Zelandii, a jednej w uczestników imprezy wrzucił filmik do sieci.

Szczegóły produkcji nie są znane, ale za kamera staje Hiro Murai, z którym Childish Gambino współpracował przy okazji teledysku \”This Is America\”. W filmie poza wokalistką i raperem mają pojawić się także znana z \”Czarnej Pantery\” Letitia Wright oraz Nonso Anozie.

Donalda Glovera można było niedawno zobaczyć w filmie \”Han Solo: Gwiezdne wojny – historie\” jako Lando Calrissiana. Muzyczny dorobek artysty zamyka album \”Awaken, My Love!\” z 2016 roku.

Ostatnia płyta Rihanny, \”Anti\”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel \”Sledgehammer\”, który przygotowała do filmu \”Star Trek: W nieznane\”. Nagrała też przebój \”This Is What You Came For\” z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie. Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction \”Valerian i Miasto Tysiąca Planet\” Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawitał obraz \”Ocean\’s 8\”, czyli kobieca odpowiedź na \”Ocean\’s Eleven\”, gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

#guavaisland @rihanna pic.twitter.com/thWN6QoQYr— courtney (@purelylorde) 24 listopada 2018

Wyświetl ten post na Instagramie.

Guava Island @badgalriri x @childishgambino

Post udostępniony przez RihannaShoots (@rihannashoots)