Rihanna na koncercie Paula McCartneya

16 października 2016
ok. 1 minuta czytania

Piękność z Barbadosu pojawiła się gościnnie na koncercie Anglika podczas festiwalu Desert Trip, w Indio w Kalifornii. Wokalistka wsparła legendarnego muzyka w śpiewaniu ich wspólnego singla „FourFiveSeconds”. Amatorski zapis tego wykonania można sprawdzić tutaj.

Studyjną wersję numeru „FourFiveSeconds”, w którym udziela się również Kanye West, można przypomnieć sobie pod tym adresem.

Najnowsza płyta piosenkarki „Anti” miała premierę w styczniu 2016 roku. W ramach promocji dzieła 5 sierpnia wokalistka zaśpiewała na Stadionie Narodowym w Warszawie. Artystka opublikowała niedawno singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Potwierdziła ponadto udział w serialu „Bates Motel” oraz filmie „Ocean’s Eight”.

74-letni Paul McCartney nagrał 16 solowych płyt, z których ostatnia to „New” z października 2013 roku. Artysta dwukrotnie został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame – w 1998 roku jako członek The Beatles i rok później jako solista. W czasie swojej kariery 21 razy nagradzany był statuetką Grammy.