Rihanna ogląda siebie w „Bates Motel”

22 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Produkcja traktuje o dzieciństwie i młodości Normana Batesa (Freddie Highmore), zabójcy z filmu „Psychoza”. Rihanna w nowych odcinkach portretuje Marion Crane, czyli główną bohaterkę horroru z 1960 roku (w filmie Alfreda Hitchcocka grała ją Janet Leigh, a w remake’u z 1998 roku Anne Heche).

Twórcy cyklu byli bardzo zadowoleni z piosenkarki. – Jest bardzo charyzmatyczna, wniosła do swojej postaci coś unikatowego – chwaliła gwiazdę showrunner, Kerry Ehrin. – Zależało nam przede wszystkim, by była to nowa postać, a nie powtórzona wersja Marion. Wiedzieliśmy, że Rihanna zdoła zrobić coś współczesnego z rolą.

Sama zainteresowana chyba nie zawsze była z siebie zadowolona, bo zdarzyło jej się krzywić na swój widok i wyglądać na zawstydzoną, gdy pokazywana była romantyczna scena. Wideo ukazujące Rihannę oglądającą odcinek „Bates Motel” można znaleźć tutaj.

Najnowsza płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w ubiegłym roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Ostatnio zajęta jest na planie filmu „Ocean’s Eight”.