Rihanna potwierdziła album reggae

20 maja 2019
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka w wywiadzie dla „New York Timesa” potwierdziła, że kończy nagrywać album zainspirowany muzyką arabską. Rihanna przy okazji zaprzeczyła, że na płycie znajdzie się wspólny kawałek z Drakiem. Zajmująca się ostatnio modą Rihanna zdradziła także ze być może skorzysta z pomysłu fanów by nowy album zatytułować „R9”.

Ostatnia płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie. Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawitał obraz „Ocean’s 8”, czyli kobieca odpowiedź na „Ocean’s Eleven”, gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

Niedawno artystka wystąpiła w filmie „Guava Island” z Donaldem Gloverem.