Rihanna w ciąży z dzieckiem Drake’a

30 października 2016
ok. 1 minuta czytania

Doniesienia o błogosławionym stanie wokalistki pojawiły się w amerykańskich mediach. „National Enquirer” twierdzi, iż ostatnio widziano gwiazdę z troską dotykającą swego brzucha. Artystka miała podobno też rozpaczać z powodu rozstania z kanadyjskim raperem, gdyż chce by dziecko miało dwoje rodziców.

Rzecznik piękności z Barbadosu nie skomentował tych doniesień.

Pod tym adresem można przypomnieć sobie jeden ze wspólnych przebojów muzyków, „Work”.

Najnowsza płyta piosenkarki „Anti” miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka opublikowała niedawno singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Potwierdziła ponadto udział w serialu „Bates Motel” oraz filmie „Ocean’s Eight”.

Drake to kanadyjski raper, który – po serii mikstejpów – zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem „Thank Me Later”. Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, „Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Dzieło zostało wyróżnione m.in. Grammy. Trzecia płyta, „Nothing Was the Same”, ukazała się w 2013 roku, a najnowsza „Views”, w kwietniu 2016 roku. Wszystkie albumy artysty pokryły się w Kanadzie przynajmniej platyną. Jeszcze lepiej jego krążki sprzedają się w Stanach Zjednoczonych. Nagrywał z Eminemem, Rihanną, Nicki Minaj, The Weekndem, Timbalandem, Justinem Bieberem czy Beyoncé.