Rihanna w dredach na planie „Ocean’s Eight”

2 listopada 2016
ok. 1 minuta czytania

Obraz, będący kobiecą wariacją popularnego „Ocean’s Eleven”, powstaje obecnie w Nowym Jorku. Nie wiadomo, kogo gra 28-letnia wokalistka, ale raczej nie jest wytworną damą. Na fotkach widzimy ją w ogromnych, wydłużanych dreadach i rozwiązanych buciorach. Zdjęcia, także pozostałych aktorek, można obejrzeć tutaj.

Sandra Bullock wciela się w siostrę Danny’ego (George Clooney). Z pomocą kilku koleżanek kobieta planuje ukraść pewien cenny naszyjnik i wrobić właściciela galerii. Cate Blanchett ma być kobiecym odpowiednikiem Rusty’ego portretowanego przez Brada Pitta. W obsadzie znalazły się także Helena Bonham Carter oraz Mindy Kaling, Anne Hathaway, Awkwafina, Sarah Paulson i właśnie Rihanna.

Za kamerą staje Gary Ross („Igrzyska śmierci”), który też pisze scenariusz z Olivią Milch. Steven Soderbergh (reżyser „Ocean’s Eleven” i sequeli) będzie pełnił rolę producenta.

Obraz „Ocean’s Eleven” trafi na ekrany w USA 8 czerwca 2018 roku i w amerykańskim box office rywalizować będzie z superprodukcją „Transformers 6”, którą tego samego dnia do kin wypuści wytwórnia Paramount Pictures.

Najnowsza płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka opublikowała niedawno singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem.

Na aktorski dorobek piękności z Barbadosu składają się role w „Battleship: Bitwa o Ziemię”, „To już jest koniec”, „Annie” i animacji „Dom”. Gwiazda potwierdziła też udział w serialu „Bates Motel”.