Rihanna w nowym „Matriksie”

12 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Studio Warner Bros. chce zrealizować zupełnie nową produkcję z serii o Neo. Siostry Wachowskie, odpowiedzialne za oryginał z 1999 roku i dwa sequele, raczej nie będą zaangażowani w projekt. Na razie w planach jest zebranie scenarzystów, którzy opracowaliby nowe pomysły. Jednym z nich ma być Zak Penn („Ready Player One”). Do głównej roli typowany jest Michael B. Jordan. Mówi się też o udziale Rihanny.

– Rihanna to światowa gwiazda, która sprzedała miliony płyt na całym świecie – zdradza informator „Daily Star”. – Producenci filmowi wiedzą, że ma ogromny potencjał i są chętni na współpracę.

Rihanna ostatnio wystąpiła w serialu „Bates Motel”, a także czekającym na premierę (21 lipca 2017) obrazie science fiction Luca Bessona, „Valerian i miasto tysiąca planet” oraz „Ocean’s Eight”, kobiecej wersji „Ocean’s Eleven”.

Najnowsza płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w 2016 roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem.