Rihanna wynajmuje pokój w „Bates Motel”

1 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Cykl opowiada o dzieciństwie i młodości Normana Batesa (Freddie Highmore), zabójcy z filmu „Psychoza”. Rihanna w nowych odcinkach portretuje Marion Crane, czyli główną bohaterkę horroru z 1960 roku (w filmie Alfreda Hitchcocka grała ją Janet Leigh, a w remake’u z 1998 roku Anne Heche).

– Była przeurocza i ciężko pracowała na planie – mówiła o piosenkarce pełniąca rolę showrunnera, Kerry Ehrin.- Odcinki, w których występuje łączą świat „Bates Motel” i „Psychozy”. To pierwszy i jednym raz, kiedy wchodzimy w „Psychozę”.

W trailerze widzimy postać Marion wynajmującą pokój w Motelu Normana, ten z kolei podgląda ją później przez dziurę w ścianie. Można więc przypuszczać, iż twórcy będą chcieli odtworzyć kultową scenę pod prysznicem znaną z „Psychozy”. Zwiastun można obejrzeć tutaj.

Produkcja wróci na antenę 20 lutego.

Najnowsza płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w ubiegłym roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem.

Gwiazda coraz chętniej próbuje też sił w aktorstwie. Na jej dorobek składają się role w „Battleship: Bitwa o Ziemię”, „To już jest koniec”, „Annie” i animacji „Dom”. Ostatnio zajęta jest też filmu „Ocean’s Eight”.