Rita Ora pokazuje bieliznę i biust

5 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

W wideo artystka pojawia się w trzech wyzywających strojach. Przy dźwiękach „Boogie Woogie Bugle Boy” z repertuaru The Andrew Sisters, gwiazda tańczy i pokazuje bieliznę. Na finał pokazuje nawet coś więcej. Spot, którego reżyserem jest Sean Frank, można obejrzeć pod tym adresem.

Rita Ora obecnie szykuje nową płytę, na którą fani czekają od 4 lat. – Pracowałam nad nią ponad 2 lata. Zdążyłam przez ten czas uspokoić się i dojrzeć, i jestem gotowa, by wypuścić nową muzykę – powiedziała niedawno na antenie BBC.

Gwiazda związała się niedawno z wytwórnią Atlantic.

Rita Ora urodziła się w Prisztinie, w ówczesnej Jugosławii. Jej rodzice pochodzili z Albanii. Matka jest katoliczką, ojciec muzułmaninem. Kiedy dziewczynka miała zaledwie rok, jej rodzina przeniosła się do Londynu. Pierwszy i na razie jedyny album 26-latki, „Ora”, ukazał się w 2012 roku.

Artystka będzie gospodynią „America’s Next Top Model”, wcześniej pojawiała się w programach telewizyjnych – m.in. „The Voice”, „The X-Factor” i innych. Z kolei na ekranie kinowym Orę można było oglądać w „Szybkich i wściekłych 6”, „Do utraty sił” i „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, gdzie gra siostrę tytułowego bohatera.