Rita Ora samotna z Jimmym Fallonem

15 kwietnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Rita Ora wykonała swój ostatni singel z domu. Utwór napisał laureat nagrody BRIT i bliski przyjaciel Rity Ory, Lewis Capaldi.

Po wydaniu pokrytego platyną albumu „Phoenix” (2018), biła kolejne rekordy za sprawą utworu „Let You Love Me”. Okazał się on jej 13. singlem w Top 10 brytyjskiej Listy Przebojów, co było najlepszym wynikiem wśród brytyjskich artystek. Dziś sprzedało się ponad 7 milionów egzemplarzy singla, a na Spotify piosenkarka ma już ponad miliard odsłuchów tylko z ostaniach 5 singli.

Rita Ora to mająca wiele talentów gwiazda, która odnosi sukcesy w telewizji, kulturze i modzie. Niedawno zapowiedziała współpracę z Conecuh Brands, czego owocem będzie promowana przez gwiazdę tequila Próspero. Ponadto Rita Ora ma na koncie role w filmach „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Szybcy i wściekli 6”, „Do utraty sił” czy „Pokémon: Detektyw Pikachu”. Będzie można ją także zobaczyć w brytyjskiej produkcji „Twist”, gdzie pojawi się u boku Michaela Caine’a i Leny Headey, wcielając się w kobiecy odpowiednik Artful Dodgera.