Rita Ora śpiewa i tańczy

23 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Do nagrania „Your Song”, które napisał przyjaciel wokalistki Ed Sheeran, powstał niebanalny teledysk. Abstrakcyjne wideo nakręcił Michael Haussman, który na koncie ma współpracę z takimi twórcami jak Kanye West, Justin Timberlake czy Madonna. W klipie widzimy gwiazdę tańczącą podczas biznesowej narady oraz w rożnych miejscach biurowca. Z efektem można zapoznać się tutaj.

– Ten numer zawiera w sobie wszystko, co chciałam przekazać: to piosenka pełna pozytywnej energii, która opowiada o sile i poczuciu spełnienia, kiedy wszystko w życiu idzie w dobrym kierunku. W tej chwili właśnie tak się czuję – mówi artystka. – Nagrywanie z Edem i Steve’em było niesamowite. Współpraca z najbardziej utalentowanymi songwriterami naszych czasów to wspaniałe doświadczenie. Przyjaźnimy się z Edem od dzieciaka, kooperacja z nim przy moim singlu to coś absolutnie wyjątkowego.

Rita Ora urodziła się w Prisztinie, w ówczesnej Jugosławii. Jej rodzice pochodzili z Albanii. Matka jest katoliczką, ojciec muzułmaninem. Kiedy dziewczynka miała zaledwie rok, jej rodzina przeniosła się do Londynu. Pierwszy i na razie jedyny album 26-latki, „Ora”, ukazał się w 2012 roku.

Artystka pojawiała się w programach telewizyjnych – m.in. „The Voice” i „The X-Factor”. Z kolei na ekranie kinowym Orę można było oglądać w „Szybkich i wściekłych 6”, „Do utraty sił” i „Pięćdziesięciu twarzach Greya”.