Robbie Williams wraca do Polski

7 listopada 2016
ok. 2 minut czytania

Na dzisiejszej konferencji prasowej w Londynie, Robbie Williams zapowiedział swoją długo oczekiwaną, stadionową trasę koncertową na 2017 rok. Ogłoszone zostało dwadzieścia dziewięć koncertów w osiemnastu krajach, z otwierającym trasę występem w Manchester Etihad Stadium w dniu 2 czerwca 2017. Gościem specjalnym na trasie będzie grupa Erasure. Sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy piątek 11 listopada.

Najnowsze dzieło artysty to „The Heavy Entertainment Show”. Longplay miał premierę 4 listopada.- Zastanawiałem się nad określeniem „lekka rozrywka” – te wszystkie programy telewizyjne, z jakimi miałem styczność jako dzieciak, wpływanie na 30 milionów widzów i nazywanie tego „lekką rozrywką” – tłumaczył wcześniej Anglik. – Nieraz można używać jej w negatywnym kontekście, ale dla mnie to „ciężka rozrywka”. Taki jest mój cel z nową płytą – dotrzeć do milionów ludzi dzięki „lekkiej rozrywce”, ale na niezłych sterydach.

Krążek jest dwunastym w karierze muzyka – wszystkie 11 poprzednich trafiło na szczyt brytyjskiej listy sprzedaży, co równe jest osiągnięciom samego Elvisa Presleya.

Robbie Williams to jeden z popularniejszych popowych wokalistów. Karierę zaczynał w zespole Take That. Jego solowe płyty sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarzy. Poprzedni album artysty to „Swings Both Ways” z listopada 2013 roku.

Bilety na show w Warszawie wejdą do sprzedaży 11 listopada o godzinie 11.00 na RobbieWilliams.com i LiveNation.pl. Ekskluzywna, trwająca 48 godzin przedsprzedaż biletów da fanom subskrybujących newsletter Robbiego Williamsa dostęp do biletów przed rozpoczęciem ogólnej sprzedaży. Zapisz się na RobbieWilliams.com/tickets.