Robbie Williams zamieszka z teściową

22 sierpnia 2009
ok. 1 minuta czytania

Muzyk od dawna mieszka z partnerką, Aydą Field, w Los Angeles, ale zamierzają wkrótce przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii. Ponieważ jednak dom, w którym chcą zamieszkać jest duży, artysta pomyślał, że Ayda może się w nim nudzić, dlatego zagwarantuje jej towarzystwo jej mamy, Gwen. I, zupełnie przypadkiem, Robbie
będzie miał z kim grać w pokera.

– Robbie bardzo zaprzyjaźnił się z Gwen – wyjaśnił informator. – Jednym z jego hobby jest poker, lubi sobie zagrać z grupką przyjaciół. Gwen przyłączyła się do nich kilka razy, a potem grali do późna, gdy już wszyscy inni poszli spać. Dom Robbiego koło Swindon jest ogromny i dla jednej osoby byłby samotnym miejscem. Ale z Gwen Ayda nie będzie się nudzić, gdy Robbiego nie będzie w domu. W skład posesji wchodzi kort tenisowy i siłownia, całość jest umieszczona w przyjemnej, wiejskiej lokalizacji. Poza tym Gwen będzie mieszkać właściwie osobno, gdyby ktoś potrzebował prywatności.

Przeprowadzka do Anglii jest związana z mającą się wkrótce ukazać nową płytą Williamsa, „Reality Killed the Video Star”, która trafi do sklepów 9 listopada.