Robert Lewandowski tańczy do „Toosie Slide” Drake’a

10 kwietnia 2020
ok. 1 minuta czytania

„Toosie Slide” rośnie w siłę – filmy z tanecznym wyzwaniem obejrzano już ponad miliard razy. Trudno się dziwić, skoro do nowego hitu Drake’a tańczą takie gwiazdy jak Robert Lewandowski, Justin Bieber, Marshmello, DJ Khaled czy Jason Derulo.

Przy promocji swojego najnowszego kawałka Drake nawiązał współpracę z tancerzami o pseudonimach Toosie, Ayo & Teo oraz Hiii Key. Artysta poprosił całą czwórkę o przygotowanie układu tanecznego do swojego nowego kawałka. Gdy influencerzy zaprezentowali układ do „Toosie Slide”, już kilka dni przed premierą, z góry było wiadomo, że nowa piosenka Drake’a będzie hitem.

Na oficjalne raporty z list przebojów jeszcze za wcześnie, ale już teraz eksperci przewidują, że Drake trafi z „Toosie Slide” do nowego notowania Billboard Hot 100. Gdy tak się stanie, będzie to jego 209. (!!!) utwór w zestawieniu, co jest absolutnie rekordowym wynikiem. Jeszcze do niedawna podium należało do obsady serialu musicalowego „Glee”. Dlatego nawet jeśli Drake do końca roku nie wyda już żadnego singla, jeszcze w kwietniu będzie mógł ogłosić nie lada sukces.

@_rl9 Vibes