Robyn śpiewa dla Leny Dunham

21 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Utwór nosi tytuł „Honey”. Fragmentu nagrania, które pojawiło się w najnowszym odcinku produkcji HBO, można posłuchać tutaj.

Lena Dunham, twórczyni serii, wybrał ten numer spośród kilku, które przesłała jej Szwedka. – Nie był jeszcze gotowy, ale skończyłam go specjalnie dla niej i dla „Dziewczyn” – powiedziała wokalistka.

Piosenka ma znaleźć się na nowym albumie Robyn.

Robyn to pochodząca ze Sztokholmu wokalistka, producentka i autorka piosenek. Wśród jej największych hitów znajdują się „Dancing On My Own”, „Hang with Me” i „Indestructible”.

Jej dorobek zamyka wspólna płyta z Röyksopp, „Do It Again” z maja 2014 roku oraz minialbum „Love Is Free” wydany w sierpniu 2015 roku a zrealizowany w ramach projektu Robyn & La Bagatelle Magique.

Obecnie emitowany jest ostatni sezon serialu „Dziewczyny”. Cykl opowiada o czterech młodych mieszkankach Nowego Jorku i ich miłosnych, zawodowych oraz, po prostu, życiowych perypetiach. W rolach głównych grają Lena Dunham, Allison Williams, Jemima Kirke, Zosia Mamet, a także Adam Driver, Alex Karpovsky i Ebon Moss-Bachrach.