Rockmani w genetycznej operze

9 grudnia 2007
ok. 1 minuta czytania

Podczas dwumiesięcznej sesji nagraniowej w Extasy Studios w Los Angeles zarejestrowano szereg utworów, których stylistyka sięga od popu poprzez rap aż po heavy metal.

Wśród gwiazd, które użyczyły projektowi muzycznego talentu znaleźli się Steven Perkins z Jane\’s Addiction, Clown ze Slipknot, Brian Young z zespołu Davida Lee Rotha, Richard Fortus z Guns & Roses oraz David J i Daniel Ash z Love & Rockets. W studiu pojawili się również Poe, Blasko z zespołu Ozzy\’ego Osbourne\’aa, Tommy Clefetus znany ze współpracy z Robem Zombie, Richard Patrick z Filter, Ray Luzier z Army of Anyone, Sonny Moore z First to Last i Melora Creager z Rasputiny.

Za produkcję odpowiedzialni byli Japończyk Yoshiki z X-Japan oraz Joe Bishara.

Kompozytorami muzyki są Terrence Zdunich i Darren Smith, którzy przygotowali również scenariusz obrazu oraz teksty piosenek.

Akcja filmu \”Repo! the Genetic Opera\” rozgrywa się w roku 2056. W obliczu ciężkiej epidemii, jedynym ratunkiem dla społeczeństwa stają się przeszczepy narządów. W obsadzie znaleźli się między innymi Paul Sorvino, Alexa Vega i Paris Hilton. Amerykańska premiera dzieła planowana jest na 25 kwietnia 2008 roku.