Rockowe Kobiety, czyli Agnieszka Chylińska, Kasia Kowalska i Patrycja Markowska w Spodku

13 listopada 2017
ok. 2 minut czytania

Agnieszka Chylińska w latach 1994-2003 związana była z zespołem O.N.A., następnie stała na czele grupy Chylińska (2003-2006). Jej pierwszy solowy album to „Modern Rocking” z października 2009 roku. Artystka znana jest też jako jurorka telewizyjnych talent show. Po wydaniu podwójnie platynowej płyty „Forever Child”, od października 2016 roku gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Wszystkie dotychczasowe występy zostały wyprzedane, a bilety w niektórych miastach znikały ze sklepów w zaledwie kilka dni.

Kasia Kowalska to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Na koncie ma wiele prestiżowych nagród w tym Fryderyki, Super Jedynki, MTV European Music Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy jej album pokrył się kilkakrotną platyną. Jej największe przeboje to „Prowadź mnie”, „A to co mam”, „Wyznanie”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, „Spowiedź”, „Antidotum”, To co dobre”, „Być tak blisko” czy „Co może przynieść nowy dzień”. Po 8 latach przerwy wokalistka wróciła na scenę singlem „Aya”, który zapowiada jej nowy album. Wiosną 2018 roku ukaże się długo wyczekiwana przez wielbicieli talentu Kasi Kowalskiej jej nowa płyta.

Patrycji Markowskiej muzyka towarzyszy od urodzenia. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystek polskiej sceny muzycznej. Kocha grać koncerty i uważa, że to najwspanialsza część tego zawodu. Piosenkarka występuje z zespołem w składzie Jerzy Runowski (gitara, śpiew), Rafał Sędek (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa) oraz Radosław Owczarz (perkusja). Wydała dotąd 7 studyjnych albumów, 2 koncertowe oraz 32 single, z których wiele na długi czas podbiło szczyty list przebojów. Piosenka „Świat się pomylił” pochodząca z platynowego albumu o tym samym tytule, stała się wizytówką gwiazdy.

Bilety:

Early Entrance (płyta) 139 zł / wejście o godz. 17.00
99 zł – do 15 listopada 2017 lub do wyczerpania puli – Płyta / Stojące
129 zł – Trybuny czerwone – G,H,J,K – do 15 listopada 2017 lub do wyczerpania puli
119 zł – Trybuny czerwone – E,F,M,L – do 15 listopada 2017 lub do wyczerpania puli
69 zł – Trybuny niebieskie – E,F,G,O,N,M, – do 15 listopada 2017 lub do wyczerpania puli
79zł – Trybuny niebieskie – L,K,J,H – do 15 listopada 2017 lub do wyczerpania puli

Bilety dostępne na: www.ticketpro.pl oraz www.ticketmaster.pl a także w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert w całym kraju.