Rod Stewart zagra w Krakowie

19 listopada 2018
ok. 1 minuta czytania

Rod Stewart w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową promującą 30. studyjny album artysty „Blood Red Roses” (wydany 28 września 2018 roku). Koncert w Polsce odbędzie się 21 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach – od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami zdobywającymi czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery.

Rod Stewart Live in Concert w 2019 roku ma być połączeniem klasycznych hitów i nowości w charakterystycznym dla tego artysty, oszałamiającym stylu. Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie klasyków ze jego błyskotliwej twórczości. Z ponad 200 milionami sprzedanych płyt, Rod Stewart należy do czołówki artystów z najlepszymi wynikami na całym świecie.

Uczestnicy koncertu będą mieli również szansę usłyszeć materiał z najnowszej płyty – „Blood Red Roses”, która jest kolekcją 13 głęboko osobistych utworów oraz trzech coverów, a wydana jest blisko 50 lat od momentu podpisania przez Roda Stewarta pierwszego solowego kontraktu płytowego.

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne od 23 listopada od 10:00 na LiveNation.pl.