Rod Stewart zaśpiewa w Toruniu

9 grudnia 2010
ok. 1 minuta czytania

Wokalista przygodę na scenie rozpoczynał w latach 60. Po występach z kilkoma zespołami, m.in. The Faces, zdecydował się na karierę solową. Pierwsze dwa albumy, poza wielkim przebojem „Maggie May”, nie odbiły się szerokim echem. Dopiero trzeci album „Every Picture Tells a Story” stał się wielkim hitem. W rezultacie piosenki Stewarta zyskały olbrzymią popularność po obu stronach Atlantyku. Wokalista ma na koncie przeboje „Sailing”, „Do Ya Think I’m Sexy?” czy „Baby Jane”.

W 1994 roku Rod Stewart został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Do tej pory artysta wystąpił w Polsce tylko raz – 26 lipca 2007 roku zaśpiewał w Gdańsku na koncercie „Przestrzeń Wolności” zorganizowanym dla upamiętnienia rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych.

Bilety na toruński koncert będzie można kupować od piątku, 10 grudnia 2010 roku. Sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej Ticketpro.pl rozpocznie się punktualnie o godzinie 12.00. Wejściówki na koncert będzie można również nabywać w sprzedaży bezpośredniej w sieci salonów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Ceny wejściówek: 86, 160, 220, 260 i 610 (VIP) złotych.