Rodzina Paris Jackson zadowolona z jej romansu z Carą Delevingne

26 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

19-letnia córka Michaela Jacksona i 25-letnia Cara Delevingne są parą od jakiegoś czasu, dopiero jednak teraz panie pokazały się publicznie. Paris i Cara były widziane w towarzystwie Macaulaya Culkina (który jest ojcem chrzestnym Paris Jackson) oraz jego dziewczyny Brendy Strong.

Brat Paris Jackson, Prince Micheal miał powiedzieć, że Michael Jackson byłby zadowolony ze związku córki biorąc pod uwagę, że zawsze uczył ich, że miłość nie zna granic i nie zważa za płeć czy rasę.

Córka Michaela Jacksona niedawno poprosiła swoich fanów na Twitterze by nie zmieniali jej koloru skóry na zdjęciach.

– Doceniam to co robicie, doceniam każde zdjęcie, które przerabiacie, ale proszę was nie zmieniajcie koloru mojej skóry – napisała Paris Jackson. – Nie rozjaśniajcie mnie bym wyglądała na bardziej białą niż jestem, ani nie przyciemniajcie mnie żebym wyglądała na bardziej czarną. Wyglądam tak jak wyglądam i jestem z tym szczęśliwa.

Cara Delevingne zagrała w filmach „Papierowe miasta”, „Legion samobójców”, „Legion samobójców” i „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Gwiazda ekranu, która marzy o wokalnej karierze, nagrała też na soundtrack do obrazu „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” piosenkę „I Feel Everything” wyprodukowaną przez Pharrella Williamsa.