Rodzina zdecyduje, czy wyemitować „Carpool Karaoke” z Chesterem Benningtonem

9 sierpnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Z szacunku do rodziny wokalisty Linkin Park, pomysłodawca i prowadzący show James Corden poinformował, że to najbliżsi muzyka zdecydują, czy pokazać odcinek.

– Zapytamy rodzinę i osoby zaangażowane w realizację tego odcinka, co chcą by z nim zrobić – powiedział Corden. – Uważamy, że decyzja nie należy do nas. Będziemy delikatni i taktowni, a ja wysłucham wszelkich życzeń i sugestii. Inaczej tego nie można załatwić. Co stanie się z tym odcinkiem zależy wyłącznie od nich. Na razie jednak nawet nie myślimy, by zacząć rozmowy w tej sprawie. To wielka tragedia.

„Carpool Karaoke” jest częścią talk show Jamesa Cordena, „The Late Late Show”. Idea jest prosta – James Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki.

Z uwagi na ogromną popularność programu, zdecydowano się na gwiazdorski spin-off „Carpool Karaoke: The Series”. W tej serii w każdym odcinku w roli gospodarza/szofera pojawi się inna sławna osoba. Linkin Park nakręcili swój odcinek z aktorem Kenem Jeongiem znanym z „Kac Vegas”.

Chester Bennington, frontman zespołu Linkin Park, popełnił samobójstwo 20 lipca. Miał 41 lat.

Linkin Park na koncie mają 50 milionów sprzedanych albumów, platynę w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z 5 miliardami odtworzeń.

15 czerwca Amerykanie zagrali w Tauron Arenie Kraków, promując wydany w maju 2017 roku longplay „One More Light”.