Rosalie. i Jan-rapowanie we wspólnym numerze

11 lutego 2021
ok. 2 minut czytania

Od wydania albumu \”IDeal\” wkrótce minie rok. Trudny, jak dla większości, ale dla Rosalie. finalnie bardzo dobry. Z wygraną statuetką Kobiety Roku Glamour, nominacją do Odkryć Empiku i świetnymi recenzjami, które odzwierciedlenie znalazły również w podsumowaniach 2020. Dziś Rosalie. dzieli się z fanami bonusowym remiksem piosenki \”Chodź, chodź, chodź\” z gościnnym udziałem Jana-rapowanie.

– Wiem, że przez pandemię nie mogliśmy trafić do wszystkich z informacją o premierze płyty \”IDeal\”. Cieszę się, że projekt po tylu miesiącach ma swoją kontynuację, zwłaszcza, że na płycie nie pojawił się żaden featuring, a Janek jest dla mnie aktualnie jednym z ulubionych polskich raperów – mówi Rosalie. – W najbliższym czasie szykuję kilka innych premier, ale mimo wszystko nadal czekam na to, by materiał z \”IDeal\” wybrzmiewał regularnie na koncertach. Tego wciąż brakuje mi najbardziej

Po premierze albumu \”IDeal\” piosenkarka zagrała kilka koncertów, m.in. na poznańskim Spring Breaku i w warszawskim klubie Niebo. W pierwszej połowie 2021 Rosalie. planuje opublikować jeszcze kilka nowych utworów, które powstały w czasie pandemii.

– Dużo czasu spędziłam w studio bez presji czasu i deadline’ów, co wprowadziło sporo spokoju do moich działań. Najwięcej pracuję z Chloe Martini, ale myślę, że będzie również trochę zaskoczeń w najbliższym czasie – dodaje artystka.

Album \”IDeal\” ukazał się 20 marca i zadebiutował na czwartym miejscu zestawienia OLiS. Krążek promowały single \”Chmury\”, \”Moment\”, \”Nie mów\” i \”Ciemność\”, na którym gościnnie udzielił się schafter. Za produkcję na płycie odpowiadali m.in. Michał Lange i Marcin Makowiec, Ment XXL i Chloe Martini.