Rosalie. zamyka rok koncertami i zapowiada nowy album

5 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Premiera niezatytułowanego albumu planowana jest na 2018 rok. Tymczasem jeszcze w tym roku Rosalie. będzie można zobaczyć na czterech występach. Jesienią usłyszymy ją w znanej dotychczas odsłonie, w ramach trasy pod szyldem #neverenuff. Na koncertach nie zabraknie wyjątkowych gości specjalnych. Szczegóły co do nazwisk pozostaną jednak w tajemnicy do ostatniej chwili.

Oto harmonogram:
17 listopada – Projekt LAB, Poznań
18 listopada – Sfinks700, Sopot
25 listopada – Szpitalna 1, Kraków
01 grudnia – Cafe Kulturalna, Warszawa

Rosalie. zwróciła na siebie uwagę odważnym flirtem współczesnej muzyki elektronicznej z zamiłowaniem do oldschoolowego R&B i hip-hopu. W swojej twórczości odwołania do kultury lat 90. zmieszała z nowymi muzycznymi trendami, w których poszukiwaniu pomagali jej tacy producenci jak Jordah, Mentalcut czy Lux Familiar.

Pod koniec 2016 roku opublikowała debiutancką EP-kę „Enuff”. Materiał wydany pierwotnie tylko w digitalu, zyskał tak dobre recenzję, że wzbogacony o bonus track i dwa remixy został wydany w limitowanym nakładzie 500 sztuk przy współpracy z labelem Alkopoligamia.com. Premierze fizycznego wydania towarzyszył klip do utworu „Pozwól”, który do dziś na YouTube obejrzało prawie pół miliona słuchaczy (do sprawdzenia tutaj). To m.in. dzięki niemu w ciągu ostatnich 12 miesięcy Rosalie. zagrała blisko 40 koncertów w całej Polsce (występy chociażby na Orange Warsaw Festival czy Up To Date).