Rozgrzewka przed Soundrive Fest

24 maja 2017
ok. 2 minut czytania

MaJLo to Maciej Milewski – producent, kompozytor, instrumentalista i wokalista z Gdańska. W grudniu 2015 roku miała miejsce premiera jego debiutanckiego albumu „Reverse”, wydana pod egidą wytwórni muzycznej Sounddict. Artysta ma na koncie koncerty w całej Polsce oraz poza jej granicami. 24 marca 2017 roku miała miejsce premiera albumu „Over The Woods”.

Erith ceniona jest przez swoją szczerość i autentyczność. Sama tworzy teksty i muzykę, a jej solowe koncerty stanowią inspirację dla wielu innych młodych muzyków. Dziennikarze muzyczni doszukują się w jej elektronicznej muzyce wielu inspiracji kulturą azjatycką, a samą artystkę porównują do Grimes, Björk czy Fever Ray.

Stonkatank to świeża, młoda, dwuosobowa formacja, którą tworzą producent, wokalista i instrumentalista Borys Kunkiewicz oraz perkusista Łukasz „Bolo” Tomczak. Unikatowa muzyka, którą tworzy Stonkatank to fuzja klubowej elektroniki, mocnej perkusji i indie-rockowych brzmień w połączeniu z wokalem. Niedawno zespół wydał premierowy album, który rozprowadzany jest w formie specjalnie zaprojektowanych na tę okazję pendrive’ów.

Paulina Dudek, czyli The Pau, w autorskich kompozycjach sama gra na wszystkich instrumentach, a na koncertach występuje z gitarą oraz bitami odtwarzanymi z telefonu komórkowego. Muzyka The Pau to połączenie gitarowych riffów i połamanych rytmów. Podczas koncertów wykonuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Ku”.

Wstęp na imprezę będzie wolny.

Kolejna edycja Soundrive Fest odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września w klubie B90 w Gdańsku. Wśród ogłoszonych wykonawców znaleźli się m.in. Waxahatchee, Sevdaliza, Pill, Artificial Pleasure, The Picturebooks, Ritualz i Shaârghot. Soundrive to również silna reprezentacja polskich wykonawców ze sceny alternatywnej. Podczas tegorocznej edycji wystąpią m.in. Ralph Kamiński, So Slow, White Starlite, Lutownica i Rara.

Bilety dostępne na Tickets.soundrive.pl.