RZA, Snoop Dogg i Common w hiphopowym odcinku „Simpsonów”

10 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Przypomnijmy, że epizod nosi tytuł „The Great Phatsby” i jest hiphopowym hołdem dla powieści F. Scotta Fitzgeralda, „Wielki Gatsby”. Keegan-Michael Key wciela się w nim rapera Jazzy’ego Jamesa, którego kariera przebrzmiała, więc teraz sprzedaje świece. W obsadzie ponadto znaleźli się raperzy RZA, Snoop Dogg i Common oraz gwiazda serialu „Imperium”, Taraji P. Henson.

Pod tym adresem można zobaczyć zapowiedź odcinka.

Obecnie emitowany jest 28. sezon serialu „Simpsonowie”. Średnio w USA ogląda go 7,2 miliona widzów. 16 października 2016 roku premierowo został nadany 600. odcinek. Zamówiono już 29. i 30. odsłonę.

„Simpsonowie” zadebiutowali w telewizji w 1989 roku. Produkcją serialu zajmują się Matt Groening, James L. Brooks i Al Jean. Od tamtej pory serial zyskał miano kulturowego fenomenu, zdobył 32 statuetki Emmy, 34 Annie Awards, a w 2016 – People’s Choice Award. Jest także pierwszym serialem animowanym uhonorowanym Peabody Award. „Simpsonowie” mają ponadto swoją ścieżkę turystyczną w Universal Studios, a także gwiazdę w Alei Sław w Hollywood.