Są bilety na Archive

29 kwietnia 2009
ok. 1 minuta czytania

Zespół Archive powstał w 1994 roku w Londynie. Założyli go Darius Keeler i Danny Griffiths. Popularność w naszym kraju przyniósł Brytyjczykom utwór „Again” pochodzący z albumu „You All Look The Same To Me” (2002). Kompozycja przez wiele tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu listy przebojów radiowej Trójki, a w ogóle na liście Marka Niedźwieckiego gościła 70 tygodni. W jednym z Trójkowych topów wszech czasów numer znalazł się na niezwykle wysokim siódmym miejscu przedzielając dwa klasyczne nagrania Pink Floyd.

Bilety na warszawski koncert dostępne są w cenie 110 złotych (120 złotych w dniu koncertu). Można nabywać je za pośrednictwem Eventim.pl, Ticketpro.pl, Ticketonline.pl oraz Shortcut.pl. Wejściówki na krakowski show kupować można natomiast w sieciach Ticketpro.pl, Eventim.pl oraz Shortcut.pl w cenie 100 złotych (115 złotych w dniu koncertu).

Występy Archive będą związane z promocją najnowszego krążka grupy „Controlling Crowds”, który ukazał się w Polsce 30 marca bieżącego roku.