Sabaton, The HU i Lordi przyjeżdżają do Polski

2 lipca 2021
ok. 1 minuta czytania

Sabaton to zespół, którego w naszym kraju nie trzeba przedstawiać. Szwedzi zaskarbili sobie serca polskiej publiczności nie tylko dzięki swojej muzyce, ale i za sprawą tekstów utworów, które często nawiązują do naszej historii.

– Wszyscy czekaliśmy już zbyt długo na powrót i jesteśmy na niego gotowi, jak nigdy wcześniej – komentuje basista, Pär Sundström. – Zanim ruszymy w trasę koncertową, zaprezentujemy Wam serię nowych utworów, a także wiele innych niespodzianek. Nie możecie tego przegapić.

Ekskluzywna przedsprzedaż biletów na polski koncert trasy \”The Tour To End All Tours\” rozpocznie się już 5 lipca, o godzinie 10:00, wyłącznie dla użytkowników programu Allegro Smart. Bilety trafią do regularnej sprzedaży już 7 lipca (10:00) na: sklep eBilet oraz na: sklep KnockOut (od 10 lipca, 10:00).

Każdy, kto zakupi swój bilet do 9 lipca (17:00), otrzyma darmowy dostęp do transmisji koncertu Sabaton z Exitfest, która odbędzie się tego samego dnia, o godzinie 21:00.

Indywidualny kod do live streamu oraz instrukcja udziału w wydarzeniu zostaną wysłane drogą mailową 9 lipca o godzinie 18:00.