Sabrina Carpenter odpowiada na \”drivers license\”

3 lutego 2021
ok. 2 minut czytania

O singlu jest głośno ze względu na spekulacje, jakoby numer dotyczył miłosnego trójkąta, o którym śpiewa Olivia Rodrigo w wielkim hicie \”drivers license\”. Za reżyserię klipu \”Skin\” odpowiada Jason Lester. W wideo oglądamy Sabrinę w marzycielskim wydaniu retro.

\”Skin\” to pierwszy utwór Sabriny Carpenter, który zadebiutował w zestawieniu Billboard Hot 100.

Sabrina Carpenter to wokalistka, kompozytorka, aktorka, projektantka, producentka i fashionistka. Zyskała światowy rozgłos za sprawą serialu \”Dziewczyna poznaje świat\”, a następnie filmu \”Nienawiść, którą dajesz\”. W 2019 wystąpiła w filmie \”The Short History of the Long Road\”, który miał swoją światową premierę na Tribeca Film Festival i zapewnił Sabrinie nagrodę jury na 2019 SCAD Savannah Film Festival.

Niedawno Sabrina zagrała główną rolę oraz znalazła się w gronie producentów wykonawczych \”Wytańcz to\” (\”Work It\”) Netflixa, pojawiła się także w filmie \”Chmury\” (\”Clouds\”) Justina Baldoniego. W marcu 2020 zadebiutowała na deskach Broadwayu w produkcji \”Wredne dziewczyny\” (\”Mean Girls\”). Netflix zaangażował Sabrinę do nowej musicalowej wersji \”Alicji w Krainie Czarów\”.

Na muzyczny dorobek Sabriny Carpenter składają się takie single jak \”Thumbs\”, \”Sue Me\” czy \”Why\” oraz albumy \”Singular: Act I\” i \”Singular: Act II\”. \”Warto obserwować rodzącą się muzyczną tożsamość Sabriny Carpenter\” – oznajmili dziennikarze \”TIME\”, a \”V Magazine\” dodało: \”Z dwoma udanymi albumami pop na koncie oraz mocnymi społecznymi komentarzami, Carpenter ma karierę znacznie dojrzalszą niż niektóre jej koleżanki wylansowane przez Disneya\”.