Sam Feldt i Kesha we wspólnym utworze \”Stonger\”

29 stycznia 2021
ok. 1 minuta czytania

\”Stronger\” to połączenie zmysłowej produkcji Feldta i popowych refrenów, które wyśpiewuje Kesha.

Sam Feldt ma niesamowite wyczucie czasu. Jego ostatnie wydawnictwo, składająca się z trzech piosenek EP-ka \”Home Sweet Home\”, było piękną odą do domowego życia, stanowiąc swoiste muzyczne wsparcie w czasie światowego lockdownu.

Od tego czasu Sam Feldt próbował odnaleźć się w nowej rzeczywistości, przygotowując się na 2021 rok. Oczyścił głowę, pracował nad nową muzyką i tworzył plany na nowy rozdział, który dopiero przed nim. By odpowiednio go zacząć, zarządził sobie tymczasowy społeczny lockdown – nie publikował niczego, nie wrzucał postów przez trzy pierwsze tygodnie roku.

Teraz ten okres jest już jednak za nim, a przed nim nadzieja, że 2021 będzie lepszy. To właśnie idea pokonywania każdej przeszkody, trzymania się nadziei, wzmacniania się przed rozpoczęciem nowego, ekscytującego rozdziału przyświeca piosence \”Stronger\”.

W utworze pojawia się Kesha, czyli ciesząca się wielkim uznaniem amerykańska gwiazda popu, wokalistka, autorka piosenek, która zasłynęła takimi przebojami jak \”Tik Tok\”, \”Die Young\” i \”Praying\”, a także nagrała znakomicie ocenione albumy \”High Road\” oraz nominowany do Grammy \”Rainbow\”. Niedawno ruszyła również z podcastem \”Kesha And The Creepies\”.