Sam Smith musi ściskać jądra, by śpiewać dla Bonda

26 października 2015
ok. 1 minuta czytania

Przypomnijmy, że Anglik nagrał na potrzeby obrazu „Spectre” numer „Writing’s On The Wall”. – Prawdę mówiąc, tylko raz zaśpiewałem ten utwór – przyznaje wokalista. – Nagrałem demo w studiu i później z tego korzystaliśmy. To straszny kawałek do śpiewania. Straszny. Niemal żałuje, bo muszę wchodzić na bardzo wysokie rejestry. Muszę ściskać swoje jaja. Koszmar.

Piosenki Sama Smitha można posłuchać tutaj. Artysta ma koncie jeden album „In the Lonely Hour”, który ukazał się 26 maja 2014 roku.

W „Spectre” James Bond (Daniel Craig) odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata. Léa Seydoux gra Madeleine Swann – lekarkę, córkę zabójcy imieniem Swann, która poznaje 007 w swojej klinice w Austrii. Monica Bellucci wciela się w Lucię Sciarrę, wdowę po zamordowanym mafioso.

Ponadto Naomi Harris wraca do roli Eve Moneypenny, Stephanie Sigman sportretuje tajemniczą Estrellę, Ralph Fiennes pojawi się jako M, a Ben Wishaw jako Q. W obsadzie znaleźli się również Christoph Waltz, Dave Bautista, Andrew Scott i Rory Kinnear. Scenariusz napisali John Logan, Neal Purvis i Robert Wade. Za kamerą stanął Sam Mendes.

Dzieło zagości w naszych kinach 6 listopada.