Sam Smith pracuje z Timbalandem

10 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Angielski wokalista trzyma informacje o nowej płycie w tajemnicy, ale Timbaland postanowił się pochwalić. Na Instagramie, 45-letni raper, DJ i producent, zamieścił wspólną fotkę z 24-letnim piosenkarzem. – Współpraca z tym panem była prawdziwą przyjemnością – napisał pod zdjęciem, które można znaleźć tutaj.

Sam Smith oficjalnie zadebiutował albumem „In the Lonely Hour”, który ukazał się 26 maja 2014 roku. Była to trzecia najlepiej sprzedająca się płyta 2014 roku w USA i druga w Wielkiej Brytanii. Dzieło wyróżniono 4 statuetkami Grammy. Na razie to jedyny longplay muzyka. Za piosenkę „Writing’s on the Wall” do filmu o Jamesie Bondzie, „Spectre”, Anglik otrzymał Oscara i Złoty Glob.

Timothy Mosley jak naprawdę nazywa się Timbaland to wzięty amerykański wokalista, raper i producent. Znany jest ze współpracy z Aaliyah, Missy Elliott, Justinem Timberlakiem a także Jayem Z, Nasem, Ludacrisem, Madonną, Rihanną, OneRepublic, Brandy czy Drakiem.

Na koncie ma trzy solowe wydawnictwa „Tim’s Bio: Life from da Bassment” (1998), „Shock Value” (2007) i „Shock Value II” (2009).