Sam Smith śpiewa „Too Good At Goodbye”

8 września 2017
ok. 1 minuta czytania

Autorami kawałka są Smith oraz jego wieloletni współpracownik, Jimmy Napes. – To piosenka o związku, w którym byłem – wyjaśnia Anglik. – To zasadniczo numer o tym, jak mi było dobrze i jak zostałem porzucony. Nagranie można znaleźć na Spotifyu.

Wokalista kilka dni temu napisał list do swych sympatyków. – Po pierwsze, chcę wam podziękować – napisał w mailu. – Dziękuje za cierpliwość i za to, że pozwoliliście mi na rok zniknąć i w spokoju pisać muzykę. Czuję się odmłodzony. Mam wiele historii, które chce wam opowiedzieć. Oczekiwanie niebawem się skończy. W bardzo, bardzo bliskiej przyszłości coś się pojawi. Jednocześnie boję się i jestem podekscytowany. Włożyłem całe serce i duszę w ten album.

Sam Smith zadebiutował albumem „In the Lonely Hour”, który ukazał się 26 maja 2014 roku. Była to trzecia najlepiej sprzedająca się płyta 2014 roku w USA i druga w Wielkiej Brytanii. Dzieło wyróżniono 4 statuetkami Grammy. Za piosenkę „Writing’s on the Wall” do filmu o Jamesie Bondzie, „Spectre”, Anglik otrzymał Oscara i Złoty Glob.