Sandra Bullock, Rihanna i Sarah Paulson w czerni szykują się do skoku

25 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

W obrazie będącym kobiecą wersją „Ocean’s Eleven”, Sandra Bullock wciela się w siostrę znanego z oryginału Danny’ego (George Clooney). Z pomocą kilku koleżanek kobieta planuje ukraść pewien cenny naszyjnik i wrobić właściciela galerii. Cate Blanchett ma być kobiecym odpowiednikiem Rusty’ego portretowanego przez Brada Pitta. W obsadzie znalazły się także Helena Bonham Carter oraz Mindy Kaling, Anne Hathaway, Awkwafina, Sarah Paulson i Rihanna.

Podczas zdjęć w Nowym Jorku można było zobaczyć Sandrę Bullock, Rihannę i Sarah Paulson. Fotosy ubranych na czarno aktorek, stojących obok sporego vana, znajdują pod tym adresem.

Udział w projekcie potwierdził też Damian Lewis, który zagra przeciwnika przebiegłych kobiet oraz James Corden w roli śledczego pracującego dla towarzystwa ubezpieczeniowego, który ma podejrzenia wobec pań. Ostatnio dołączył też Richard Armitage, jednak informacje dotyczące jego roli nie zostały ujawnione.

W filmie podobno – w epizodach – pojawią się również Kim Kardashian oraz jej przyrodnie siostry Kylie Jenner i Kendall Jenner. Gościnny udział potwierdziła też Katie Holmes.

Za kamerą staje Gary Ross. Premiera „Ocean’s Eight” planowana jest na 8 czerwca 2018 roku.