Saweetie i Doja Cat to najlepsze przyjaciółki

8 stycznia 2021
ok. 2 minut czytania

Saweetie, wraca z klubowym bangerem \”Best Friend\”, w którym gościnnie pojawia się nominowana do Grammy raperka i wokalistka, Doja Cat. To piosenka idealna na najbardziej szaloną, babską imprezę, numer stworzony, by tanecznym krokiem przejść od własnego lustra pod jemiołę. Chemia między tymi dwiema wschodzącymi supergwiazdami, które nawzajem się nakręcają, jest niezaprzeczalna. Na dodatek, \”Best Friend\” to doskonały przedsmak debiutanckiej płyty Saweetie, \”Pretty B*tch Music\”.

Przy dźwiękach mocnej perkusji, Saweetie i Doja Cat, wymieniają się wersami, komplementując swe sukcesy, urodę oraz niezależność. Błyskotliwe teksty Saweetie, spotykają się z równie ostrymi odpowiedziami ze strony Dojy Cat. Klip wyreżyserował Dave Meyers.

\”Best Friend\” to kolejny etap kariery Saweetie, jej niesamowitych kooperacji i dominacji w mediach społecznościowych. Kilka miesięcy temu wypuściła – wraz z animowanym klipem – remiks \”Tap In\”, w którym pojawiają się DaBaby, Post Malone oraz Jack Harlow, a niedawno zaprezentowała singiel \”Back to the Streets\” z udziałem Jhené Aiko.

Saweetie jest jedną z najbardziej aktywnych artystek w mediach społecznościowych, a także jedną z najpopularniejszych na Tik Toku, czego dowodem 12,5 miliona oryginalnych filmików z jej muzyką. Do tego pół miliarda odsłon jej klipów na YouTube oraz ponad 2 miliardy streamów. Talent oraz charyzmę Saweetie dostrzegli już dziennikarze Billboardu, \”The FADER\”, \”Los Angeles Times\”, \”The Wall Street Journal\” czy \”Variety\”.

Gdy \”Best Friend\” towarzyszyć będzie spotkaniom online przyjaciół czekających na otwarcie klubów, Saweetie szykować będzie się do premiery debiutanckiego albumu \”Pretty B*tch Music\”, który ma być soundtrackiem dla wszystkich kobiet, chcących zdefiniować swe własne piękno. Materiał produkują Timbaland i Danja, a także Lil John, Murda Beatz i inni. Przypomnijmy, że dla Saweetie BITCH to akronim, którego rozwinięcie to Boss (Szefowa). Independent (Niezależna). Tough (Twarda). CEO (Prezeska). Hyphy (Energiczna). \”Best Friend\” zawiera wszystkie te cechy i to w niespełna 3 minuty.