Scarlett Johansson znów śpiewa

25 listopada 2016
ok. 1 minuta czytania

Aktorka, której śpiewanie nie jest obce, przygotowała utwór „Set It All Free”. Numeru można posłuchać na Spotifyu.

Na soundtracku do animacji, w której gwiazda wciela się w punk-rockowego jeżozwierza, znajdzie się ponadto wykonany przez nią kawałek „The Promise & The Prize”. Autorką jest Carly Simon.

Bohaterem „Sing. Zostań gwiazdą” jest miś koala imieniem Buster Moon (Matthew McConaughey), który postanawia zorganizować muzyczny konkurs talentów. Do rywalizacji stają m.in. ślimak, goryl, świnki, słonica czy zające. W obsadzie znaleźli się także Seth MacFarlane jako mysz, Tori Kelly jako nastoletnia słonica, John C. Reilly jako owca, Taron Egerton wcielający się w goryla gangstera, Reese Witherspoon w roli świni, matki 25 prosiąt oraz właśnie Scarlett Johansson portretująca punk-rockowego jeżozwierza.

Trailer można obejrzeć na YouTube.

Do naszych kin obraz trafi 6 stycznia 2017 roku. 9 grudnia ukaże się soundtrack do filmu. Na płycie znajdzie się wspólny utwór Steviego Wondera i Ariany Grande, „Faith”.

Scarlett Johansson ma na koncie płyty „Anywhere I Lay My Head” (2008) i „Break Up” (2009) nagraną z Pete’em Yornem. Niedawno nagrała cover „Bizarre Love Triangle” New Order na potrzeby charytatywnej składanki „The Time is Now”.