Scorpions z koncertowymi bonusami

12 lutego 2016
ok. 1 minuta czytania

Ostatni album zespołu wydany zostanie jako „Return To Forever (Tour Edition)” z dodatkowymi siedmioma utworami i dwiema koncertowymi płytami DVD oraz materiałami bonusowymi.

Pierwszy z krążków DVD zawiera zapis występu podczas francuskiego Hellfest Festival, którego Scorpions byli headlinerami w czerwcu 2015. Drugi koncert został zarejestrowany w Barclays Center w Nowym Jorku, gdzie gościem specjalnym był 12-letni gitarzysta Brandon Niederauer, z którymi grupa wykonała utwór „No One Like You”. Na płycie znalazł się również całkowicie nowy, 15-minutowy dokument „On The Road in America” wyreżyserowany przez Dennisa Dirksena.

W dołączonym wywiadzie Klaus Meine, Rudolf Schenker i Matthias Jabs dzielą się ze swoimi fanami przemyśleniami na temat każdego z utworów, a także anegdotkami na temat pochodzenia i znaczenia piosenek, które znalazły się na „Return To Forever”. Scorpions wyjaśniają również, jak udaje im się łączyć nowe utwory takie jak „Going Out With A Bang”, „We Built This House” i „Rock’n’Roll Band” z ich ponadczasowymi, klasycznymi rockowymi numerami „Big City Nights”, „Blackout”, „Still Loving You” czy „Rock You Like a Hurricane”.

Wersja deluxe albumu „Return To Forever” zawiera łącznie 19 utworów.

Przypomnijmy, że 4 marca polscy fani będą mieli niebywałą okazję zobaczyć zespół na żywo w Krakowie, w Tauron Arenie.