Scream Maker wystąpi w Jarocinie

18 marca 2016
ok. 2 minut czytania

Scream Maker to warszawska formacja grająca klasyczny heavy metal, która dotychczas dzieliła scenę z zespołami takimi jak Judas Priest, Motorhead, Saxon czy Primal Fear. Zespół ma na koncie trzy entuzjastycznie przyjęte wydawnictwa płytowe, z których debiutanckie – „Livin' in the Past” zostało wyprodukowane w amerykańskiej wytwórni Perris Records. W ciągu zaledwie czterech lat zespół zagrał 200 koncertów, w tym dwie długie trasy w Chinach, gdzie zresztą jako pierwszy polski artysta w historii oficjalnie wydał album – „We Are Not The Same”. Do Chin grupa Scream Maker powróci już w kwietniu, by zagrać cykl jedenastu koncertów w największych chińskich miastach, w tym m.in. w Pekinie, Zhuhai, Tengzhou oraz Qianjiang.

– Zapewnimy festiwalowej publiczności sporą dawkę heavymetalowych watów – zdradził Sebastian Stodolak, wokalista formacji Scream Maker. – Zagramy jeszcze lepiej, jeszcze mocniej i jeszcze bardziej energetycznie niż zwykle utwory w stylistyce nawiązującej do Judas Priest, Iron Maiden, czy Dio.

– To będzie prawdopodobnie nasz najostrzejszy koncert w karierze, ale grając na jednej scenie ze Slayerem nie można inaczej – dodaje gitarzysta zespołu, Michał Wrona. – Zagramy mix naszych najcięższych i najszybszych utworów i jestem pewien, że wszyscy fani pod sceną będą po naszym występie porządnie spoceni.

– To będzie wyjątkowy punkt w historii zespołu Scream Maker, w którym nie może zabraknąć wspaniałej publiczności, dlatego też zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzy, widzimy się już w lipcu – podsumował Dawid Pięta (gitara).

Scream Maker zagra na scenie głównej w sobotę, 9 lipca. Tego dnia przed jarocińską publicznością wystąpią również formacje: Slayer, D.O.A., Acid Drinkers, Hunter oraz Koniec Świata.

Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę: Prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.