Sean Combs wszystkich imion

7 listopada 2017
ok. 1 minuta czytania

Z okazji swych 48. urodzin, które wypadły 4 listopada, Amerykanin poinformował, że ponownie zmienił ksywkę. – Nie będę reagował na Puffy’ego, Diddy’ego czy Puffa Daddy, tylko na Love lub Brother Love – deklarował.

Po kilku dniach nie jest już tak radykalny. – Żartowałem. To tylko jedno z moich alter ego – wyjaśniła. – Możesz wołać mnie starymi imionami, ale możesz też mówić na mnie Love.

Amerykanin drugi rok z rzędu został najlepiej zarabiającym hiphopowym twórcą. Ranking we wrześniu ogłosił „Forbes”. W minionym roku artysta, który naprawdę nazywa się Sean Combs, zarobił 130 milionów dolarów. Ponad połowa, 70 milionów dolarów, pochodziła ze sprzedaży części jego firmy odzieżowej, Sean Jean. Dochody czerpie też z lukratywnych kontraktów z producentami wódki Ciroc, tequili DeLeon i wody Aquahydrate.

Sean Combs to raper, autor piosenek, aktor i producent muzyczny oraz filmowy. Znany jest pod pseudonimami Puff Daddy, Puffy, P. Diddy i Diddy. W 2017 roku „Forbes” oszacował jego majątek na 820 milionów dolarów. Raper jesienią 2015 roku wypuścił ostatni krążek „MMM”.