Sean Paul pokazuje „Mad Love”

19 marca 2018
ok. 2 minut czytania

Kawałek został wyprodukowany przez Davida Guettę, a wokalu użyczyła meksykańsko-amerykańska gwiazda Becky G. Klip nakręcono w Miami, a jego reżyserką jest Sarah McColgan. Wideo można obejrzeć poniżej.

Sean Paul, który niedawno otrzymał od organizacji RIAA certyfikat poświadczający sprzedaż ponad 26 milionów płyt na całym świecie. Ostatnio przebioje muzyka to „Body” (feat. Migos), „No Lie” (feat. Dua Lipa), „Tek Weh Yuh Heart” (feat. Tory Lanez) czy „Rockabye” (feat. Clean Bandit) oraz „Cheap Thrills” z Sią.

Sean Paul to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów i artysta, który od lat dostarcza kolejne hity. W 2002 roku ukazała się jego druga, jak się miało okazać przełomowa płyta „Dutty Rock”. Promowany przebojowymi kawałkami „Gimme The Light” i „Get Busy” album dwukrotnie pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W 2006 singel „Temperature” osiągnął status poczwórnej platyny w USA za sprzedaż ponad 4 milionów egzemplarzy.

W trakcie swojej kariery Sean Paul współpracował z największymi gwiazdami, wśród których znaleźli się Beyoncé, Rihanna, Nicki Minaj, Busta Rhymes, Sia, Kelly Rowland, Enrique Iglesias i 2Chainz. Realizował też wspólne projekty z uznanymi twórcami reggae i dancehallu jak Damian „Junior Gong” Marley, Chi Chi Ching, Mr. Vegas, Beenie Man, Ding Dong, Future Fambo oraz Tami Chynn.

Becky G jest znana za sprawą singla „Mayores”, który w 2017 roku wyprzedził Taylor Swift i jej „Look What You Made Me Do” w rankingu największej liczby wyświetleń na YouTube.