Sean Paul z Davidem Guettą

15 lutego 2018
ok. 1 minuta czytania

Za produkcję nagrania odpowiada Guetta, a gościnnie śpiewa w nim wschodząca meksykańsko-amerykańska gwiazda – Becky G. Artystka w USA odniosła już niemały sukces za sprawą piosenki „Mayores”. Tuż przed Świętami utwór „Mayores” zdetronizował „Look What You Made Me Do” Taylor Swift i stał się najchętniej oglądanym klipem na YouTube w 2017 roku. Obecnie teledysk ma już blisko miliard odsłon.

Sean Paul to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów i artysta, który od lat dostarcza kolejne hity. W 2002 roku ukazała się jego druga, jak się miało okazać przełomowa płyta „Dutty Rock”. Promowany przebojowymi kawałkami „Gimme The Light” i „Get Busy” album dwukrotnie pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W 2006 singel „Temperature” osiągnął status poczwórnej platyny w USA za sprzedaż ponad 4 milionów egzemplarzy.

Piosenki „Mad Love” można posłuchać pod tym adresem.

W trakcie swojej kariery Sean Paul współpracował z największymi gwiazdami, wśród których znaleźli się Beyoncé, Rihanna, Nicki Minaj, Busta Rhymes, Sia, Kelly Rowland, Enrique Iglesias i 2Chainz. Realizował też wspólne projekty z uznanymi twórcami reggae i dancehallu jak Damian „Junior Gong” Marley, Chi Chi Ching, Mr. Vegas, Beenie Man, Ding Dong, Future Fambo oraz Tami Chynn.

Sean Paul to zresztą nie tylko wokalista ze szczytów list przebojów, ale i ceniony producent, który pracował przy nagraniach wielu jamajskich artystów.