Sean Penn: Ciągle kocham Madonnę

28 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Aktor, który przyznał się ostatnio, że przestał kochać aktorstwo najwyraźniej nie przestał kochać kobiet. Podczas wywiadu w programie „The Late Show with Stephen Colbert” aktor został poproszony o wybór miedzy Madonną a Britney Spers.

– Bardzo kocham moja pierwszą żonę – mówi Sean Penn. – Nie da się ich porównać.

Sean Penn dobrze trafił, bo Madonna także wypowiada się o nim bardzo pochlebnie. W 2016 roku mówiła, że nadal kocha aktora i że nawet „teraz kocham Cie bardziej niż w dniu gdy się rozwodzliśmy”.

Sean Penn po rozstaniu z Madonną związany był z Robin Wright, z która ma dwójkę dzieci. Madonna wyszła za Guya Ritchiego.

27 marca dzięki wydawnictwu Atria Books ukazała się książka Seana Penna „Bob Honey Who Just Do Stuff”. Sean Penn wkrótce pojawi się w serialu „The First”. Akcja rozgrywać się będzie w bliskiej przyszłości i opowie o pierwszej załogowej misji na Marsa. Tematyka koncentrować się będzie na wyzwaniach związanych z początkiem kolonizacji obcej planety.

Madonna wydała swój trzynasty longplay – „Rebel Heart” – w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się „Like A Virgin”, „Papa Don’t Preach”, „Like A Prayer”, „Vogue”, „Take A Bow”, „Frozen”, „Music”, „Hung Up” czy „4 Minutes”.