Selah Sue na jedynym koncercie w Polsce

8 października 2014
ok. 1 minuta czytania

Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill. Urodzona w 1989 roku Belgijka była sensacją na rynku muzycznym w 2011 roku, dzięki swojej płycie zatytułowanej po prostu „Selah Sue”. Pochodzące z krążka single „This World” oraz „Raggamuffin” podbiły europejskie listy przebojów.

W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki, jak na przykład Nneka. Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze „Mommy” oraz Cee-Lo Green (duet w „Please”).

Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła Prince’a, który zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii.

Dwa lata temu jej trasa koncertowa w Polsce wyprzedała się w ciągu kilku tygodni. Tym razem wokalistka przyjedzie przed premierą drugiej płyty, która planowana jest na luty 2015 roku.

Bilety będą dostępne w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl, Biletomat.pl oraz na Goodmusic.pl