Selena Gomez chce wrócić do Waverly Place

14 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

– Nie wiem jeszcze, czy to zrobię, ale to była niezłe frajda – powiedziała gwiazda. – Nie sądziłam, że to będzie taki hit, kiedy rozmawialiśmy o tym z moim serialowym bratem, Davidem Henrie. Rozumiem jednak i jestem z tego dumna. Naprawdę, świetnie się bawiłam.

Artystka dodała, że wstępne rozmowy już miały miejsce. – Na kolacji rozmawialiśmy o hipotetycznym powrocie – wyjaśnia. – Ale jesteśmy już starsi. David jest żonaty. Żyjemy innym życiem.

Gomez ma pomysł, by opowiedzieć o nowym pokoleniu rodziny Russo. – To by było fajne – przyznała, zapewniając, że mogłaby zostać producentką wykonawczą takiego serialu.

Bohaterami cyklu „Czarodzieje z Waverly Place” są Alex, Justin i Max, rodzeństwo pochodzące z rodu czarodziejów. Każdego dnia bracia i siostra trenują magię i jak to dzieciaki pakują się w kłopoty. Produkcja Disneya nadawana była w latach 2007-2012.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, „Revival”, miał premierę w 2015 roku. Gwiazdę ostatnio można było podziwiać w komedii „Sąsiedzi 2” oraz obrazie „The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka „W niepewnym boju” („In Dubious Battle”). Ostatnio zaangażowana jest (jako producentka wykonawcza) w serial „13 Reasons Why”, do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.